اپلیکیشن

کارخونه قصه ها رو مدتی قبل تو کانال مصاف رائفی پور دیده بودم . یه چیز فوق العادست ، لالایی های مهدوی و زیبا . داستان هایی که کاملا حرفه ای ضبط شده اند و پایان بندی های اخلاقی و مذهبی دارند . پیشنهاد می کنم اگه بچه کوچیک تو خونه دارید دانلودش کنین . 

عصر جدید دیشب مورخ 13 فروردین 98 ! نمایشی از کودکان استثنایی ، ماهی هایی که شکل همدیگه بودند و سرگرم روزمرگی هاشون . یه ماهی با رنگی متفاوت اومد بینشون و چون شکل اونا نبود گوشه گیر شده بود و باقی داستان ! جایی که ماهی آبی رنگ پرید رفت تو ماه آدم بغضش میگرفت.

چطور پدر و مادر هایی هستند که به راحتی فرزندشان را سقط میکنند؟؟؟ و چه دکترهایی که مجوز قتل این طفل معصوم ها را میدهند . نقص های جسمانی مثل حتی نداشتن یک دست دلیلی بر کشتن یک انسان نیست . چند سوال ، لطفا کسایی که قصد سقط ( قتل) فرزندشان را دارند جواب بدهند .

1: از کجا معلوم فرزند شما پس از تولد یک بیماری ناشناخته نگیره؟

2:از کجا معلوم فرزند سالم شما صالح باشد !!! یک ، روانی ، قاتل ، جانی و. نشود ؟

3: از کجا معلوم فرزند سالم شما از دو دست سالمش بهره ی خوبی میبرد؟

4: از کجا معلوم فرزند سالم و شیرین شما به بیماری اوتیسم دچار نشود؟

و.و.و.

شما ندیدید بچه های سندروم داون( منگل) چه قدر بی آزارن ؟ فقط شبیه به بقیه نیستن .

طی تحقیقاتی که من کردم مراجع با کلیت سقط جنین به خصوص بعد از 3 ماه مخالفن و دقیقا عین قتله .شما هم تحقیق کنین .

بُعد عاطفیه فرزند خیلی قویه ، اصلا نمیتونم بهش فکر کنم که فرزند من به دلیل هر نقصی به دست من کشته بشه .

بازم میگم اصلا معلوم نیست فرزند رشید و سالم ِ شما برای جامعه و خودش و خانواده اش بهتر از یک فرزند معلول یا عقب مانده عمل کند  .

پ ن :

قبل از اینکه پدر بشم ، سالها پیش شغلم نقاشی ساختمون بود. رنگ فروشی که ازش خرید میکردم یک پسر 25 ساله داشت که هم نابینا بود هم عقب مانده ی ذهنی .از نظر من خیلی خیلی وحشتناک بود همچین پسری رو بخوای بزرگ کنی .یه بار خود ِ اون آقا سر صحبت رو باز کرد و گفت : من عشقم همین پسرمه .هیچ چیز برای من تو دنیا از اون عزیز تر نیست .

ناتوانی ، بی آزاری و مهری که خدا تو دل پدر و مادر قرار میده این بچه ها رو عزیزتر میکنه .

در ضمن این دنیا که خوابی بیش نیست ، تحمل کنین همین فرزند شما در جهانی دیگر با زبانی فصیح ، قدی رشید ، دستانی قوی و چشمانی پرنور با کارنامه ای سفید منتظر قدر دانی از شماست .

بی دلیل هدیه های خداوند را به قتل نرسانیم.

خیلی از افراد موفق دنیا معلولیت هایی هم داشته اند .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها